19 Nisan 2014 Cumartesi

BİR HAFTALIK GÜZELLİK VE BAKIM PROGRAMI 6. GÜN


Öncelikle şunu belirteyim haftalık güzellik ve bakım programında sunduğum tüm ürünler ev yapımıdır. Yapımını öğrenmek istediğiniz ürünün üzerine tıklamanız yeterli. Her ürünü detaylı bir şekilde nasıl yapabileceğinizi içeriğinde açıkladım.

Güzellik ve bakım programının altıncı gününde, günlük rutin bakımlarla beraber yüz, boyun ve dekolte bölgemizdeki kırışıklıkları azaltmak, cildin elastikiyetini arttırmak üzere ekstra bakım uyguluyoruz.

Programımız şöyle:
6. GÜN


Sabah uyanıldığında: Göz çevresi morluklarını gideren bakım gözlere uygulanır. Aynı esnada yüze kolay bakım yapılır.

Ardından kurumuş ve yıpranmış saçlara bakım yapılır. Bakım süresi beklenirken yüzümüze, boynumuza ve dekolte bölgemize doğal peeling uygulanır ve yumurta maskesi sürülür. Tariflerde belirtilen bekleme sürelerinden sonra duşa girip selülit azaltan bakım yapılır. Duştan çıkınca sorunlu bölgelere selülit kremi sürülür.

Aynı zamanda cilt, boyun ve dekolteye gençleştirici günlük bakım kremi (eğer cildiniz kuruysa kuru ciltler için olan kremi kullanabilirsiniz) sürülür.

Dudaklara ise koruyucu dudak kremi sürülür (Dudak kremini gün içinde arzu ettiğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz).

Gün içinde: 2 bardak kuşburnu çayı içilir.

Akşam otururken: Tırnakları güçlendirici ve kırılmalarını önleyici bakım yapılır. Bakımdan sonra yumuşatıcı el, ayak ve dirsek kremi sürülür

Gece yatmadan: Cilt temizlenir. Gece bakım kremi uygulanır.

Bu yazıyla ilgili bir önceki veya sonraki sayfaya gitmek için lütfen ok işaretlerine tıklayınız:

    

Güzel günler dilerim :o)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder